28 09.2017  W związku z pracami drogowymi na trasie krajowej nr 5 oraz planowanym remontem ul. Dworcowej w Żninie zmianie ulega poranny rozkład jazdy autobusu dowożącego dzieci do placówek oświatowych na trasie nr 7 - Jaroszewo - Żnin.

ROZKŁAD AUTOBUSU SZKOLNEGO NA TRASIE JAROSZEWO – ŻNIN

OBOWIĄZUJĄCY OD DNIA 1 PAŹDZIERNIKA 2017 R. PRZYSTANEK S S S S
Żnin, ul. Dworcowa 07:10 13:07 14:09 15:09
Jaroszewo 07:20 12:57 13:59 14:59
Szkoła Podstawowa nr 2 07:30 12:47 13:49 14:49
Przedszkole Miejskie nr 1 07:32 12:45 13:47 14:47

Publiczne Gimnazjum nr 1

07:37 13:40 14:40

Szkoła Podstawowa nr 1 w Żninie

 

07:40

 

13:35

14:35

29 09.2017  Ważna informacja! - dodatkowe  kursy autobusu dla uczniów
  od 02.10. do 13.10.2017

(poniedziałek)
OBRONA LEŚNA- 9.45  -   POWRÓT 18.25
JAROSZEWO - 10.00  - POWRÓT 18.25
SULINOWO-10.05 -  POWRÓT 18.25
CEREKWICA -10.20-  POWRÓT 18.25
BOŻEJEWICZKI - 10.30 - POWRÓT 18.25

(wtorek)
Bożejewiczki – 10.25 – uczeń wysiada przystanek  ul. Browarowa  -powrót 18.25
Żnin, ul. Składowa - 10.45 -  powrót 18.25

Obrona Leśna - 11.00 - powrót 18.25
Brzyskorzystew 11.15 -  powrót 18.25

Jaroszewo - 11.25 - powrót 18.25
Sulinowo- Bekanówka - 11.30- powrót 18.25

(środa)
Bożejewiczki -11.35 - powrót 18.25
Cerekwica - 11.25 - powrót 18.25
Sulinowo- Bekanówka - 11.15 - powrót 18.25
Jaroszewo- 11.10 - powrót 18.25
Brzyskorzystew – 11.00 - powrót 18.25
Obrona Leśna - 10.45- powrót 18.25  -Obrona Leśna, Sobiejuchy

(czwartek)
Żnin ul. Składowa - 9.35 - powrót 18.25
Brzyskorzystew - 9.50 -  powrót 18.25
Jaroszewo - 10.05 - powrót 18.25

Bożejewiczki -  10.15 - powrót 18.25
Cerekwica - 10.25  (przystanek przy szkole) -  powrót 18.25
Sobiejuchy tylko powrót 18.25

(piątek)
Żnin, ul. Składowa - 9.40 - powrót 17.20

Sobiejuchy -9.55 - powrót 17.20
Jaroszewo - 10.00 - powrót 17.20
Bożejewiczki 10.10- powrót 17.20
Cerekwica (przystanek przy sklepie) - 10.15 - powrót 17.20
Brzyskorzystew  - tylko odwozy – 17.20

 

 

 

 

Dodatkowe kursy autobusu od 25.09 do 29.09 2017

(poniedziałek)
OBRONA LEŚNA- 9.45  -   POWRÓT 18.25
JAROSZEWO - 10.00  - POWRÓT 18.25
SULINOWO-10.05 -  POWRÓT 18.25
CEREKWICA -10.20-  POWRÓT 18.25
BOŻEJEWICZKI - 10.30 - POWRÓT 18.25

(wtorek)

Żnin, ul. Kasztanowa -11.00 powrót 18.25
Obrona Leśna - 11.15 powrót 18.25
Jaroszewo - 11.25 powrót 18.25
Sulinowo- Bekanówka - 11.30- powrót 18.25
Bożejewiczki - 10.30 -- powrót 18.25


(środa)
Bożejewiczki -11.35 - powrót 18.25
Cerekwica - 11.25 - powrót 18.25
Sulinowo- Bekanówka - 11.15 - powrót 18.25
Jaroszewo- 11.10 - powrót 18.25
Obrona Leśna - 10.45- powrót 18.25  -Obrona Leśna, Sobiejuchy
(czwartek)
Żnin ul. Kasztanowa - 9.35 - powrót 18.25
Jaroszewo - 10.05 - powrót 18.25

Bożejewiczki -  10.15 - powrót 18.25
Cerekwica - 10.25  (przystanek przy szkole) -  powrót 18.25
Sobiejuchy tylko powrót 18.25

(piątek)
Żnin, ul. Kasztanowa - 9.40 - powrót 17.20

Sobiejuchy -9.55 - powrót 17.20
Jaroszewo - 10.00 - powrót 17.20
Bożejewiczki 10.10- powrót 17.20
Cerekwica (przystanek przy sklepie) - 10.15 - powrót 17.20

 

 

19 09.2017 Ważna informacja! KURSY AUTOBUSU - Dodatkowe dowozy i odwozy uczniów 19.09.2017 (wtorek)
Znin, ul. Kasztanowa -11.00 powrót 18.25
Obrona Leśna - 11.15 powrót 18.25
Jaroszewo - 11.25 powrót 18.25
Sulinowo- Bekanówka - 11.30- powrót 18.25
Bożejewiczki - 10.30 -- powrót 18.25


 

 
14 09.2017 Ważna informacja! KURSY AUTOBUSU - Dodatkowe  dowozy i odwozy uczniów 15.09.2017 (piątek)
Żnin, ul. Kasztanowa - 9.40 - powrót 17.20
Sobiejuchy -9.55 - powrót 17.20
Jaroszewo - 10.00 - powrót 17.20
Bożejewiczki 10.10- powrót 17.20
Cerekwica (przystanek przy sklepie) - 10.15 - powrót 17.20

13 09.2017 Ważna informacja! KURSY AUTOBUSU - Dodatkowe  dowozy i odwozy uczniów 14.09.2017 (czwartek)
Żnin ul. Kasztanowa -9.45
- powrót 18.25
Bożejewiczki -  10.00 - powrót 18.25
Cerekwica - 10.05 (przystanek przy szkole) -  powrót 18.25
Jaroszewo - 10.15 - powrót 18.25

 

11 09.2017 Ważna informacja! KURSY AUTOBUSU - Dodatkowe  dowozy i odwozy uczniów 13.09.2017 (środa)

Bożejewiczki -11.35- powrót 18.25
Cerekwica - 11.25- powrót 18.25
Sulinowo- Bekanówka - 11.15 powrót 18.25
Jaroszewo- 11.10 - powrót 18.25
Obrona Leśna - 11.00- powrót 18.25


11 09.2017 Ważna informacja! KURSY AUTOBUSU - Dodatkowe dowozy i odwozy uczniów 12.09.2017 (wtorek)
Znin, ul. Kasztanowa -11.00 powrót 18.25
Obrona Leśna - 11.15 powrót 18.25
Jaroszewo - 11.25 powrót 18.25
Sulinowo- Bekanówka - 11.30- powrót 18.25
 


 

08. 09.2017 Ważna informacja! KURSY AUTOBUSU - Dodatkowe dowozy i odwozy uczniów 11.09.2017 (poniedziałek)
OBRONA LEŚNA- 9.45  -   POWRÓT 18.25

JAROSZEWO - 10.00  - POWRÓT 18.25
SULINOWO-10.05 -  POWRÓT 18.25
CEREKWICA -10.20-  POWRÓT 18.25
BOŻEJEWICZKI - 10.30 - POWRÓT 18.25

 

 

 

Rozkłady jazdy autobusów dowożących dzieci i uczniów do placówek oświatowych prowadzonych

przez Gminę Żnin od 04 wrzesnia 2017.

 

 

 Kliknij w >>>

                       

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

1

przewoźnik

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy

Kierunek

Gorzyce

 

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

Żnin, ul. Dworcowa

06:50

13:38

14:35

15:40

Nadborowo                           

07:15

13:18

14:15

15:20

Gorzyce               

07:23

13:10

14:07

15:12

Dochanowo            

07:27

13:06

14:03

15:08

Słabomierz            

07:30

13:03

14:00

15:05

Sulinowo             

07:33

13:00

13:57

15:02

Bekanówa             

07:36

12:57

13:54

14:59

Żnin Wieś              

07:39

12:54

13:51

14:56

Szkoła Podstawowa nr 5

07:43

12:52

13:47

14:52

Szkoła Podstawowa nr 2

07:48

12:45

13:40

14:45

Zespół Szkół Specjalnych

07:52

12.55

13.55

14.55

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

2

przewoźnik

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy

Kierunek

Paryż

 

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

Żnin, ul.Dworcowa

06:50

13:40

14:37

15:42

Paryż (szkoła)

07:10

13:22

14:17

15:22

Sielec

07:14

13:18

14:13

15:18

Podobowice Huby

07:18

13:14

14:09

15:14

Ustaszewo

07:27

13:05

14:00

15:05

Słębowo

07:34

12:58

13:53

14:58

Szkoła Podstawowa nr 5

07:42

12:50

13:45

14:50

Przedszkole Miejskie nr 1

07:45

12:50

13:50

14:50

Szkoła Podstawowa nr 2

07:47

12:47

13:47

14:47

Zespół Szkół Specjalnych

07:50

12:45

13:40

14:45

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

3

przewoźnik

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy

Kierunek

Podobowice

 

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

Żnin, ul.Dworcowa

07:10

13:20

14:24

15:24

Podobowice                          

07:25

13:05

14:09

15:09

Słębowo               

07:28

13:02

14:06

15:06

Sarbinowo            

07:35

12:55

13:59

14:59

Szkoła Podstawowa nr 5

07:40

12:47

13:49

14:51

Szkoła Podstawowa nr 2

07:45

12:42

13:42

14:47

Przedszkole Miejskie nr 1

07:47

12:40

13:40

14:45

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

4

przewoźnik

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy

Kierunek

Kaczkówko-Słębowo

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

Żnin, ul.Dworcowa

07:05

 

 

 

Kaczkówko

07:25

13:00

13:50

14:50

Kaczkowo

07:35

12:50

13:40

14:40

Cerekwica

07:40

12:45

13:35

14:35

Słębowo SP

07:45

12:40

13:30

14:30

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

5

przewoźnik

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy

Kierunek

Uścikowo - Kaczkówko

 

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

Żnin, ul.Dworcowa

06:50

13:40

14:35

15:40

Kaczkówko

07:10

13:22

14:17

15:22

Kaczkowo

07:20

13:12

14:07

15:12

Uścikowo

07:28

13:04

13:59

15:04

Cerekwica

07:35

12:57

13:52

14:57

Szkoła Podstawowa nr 5

07:42

12:50

13:45

14:50

Szkoła Podstawowa nr 2

07:45

12:47

13:49

14:51

Przedszkole Miejskie nr 1

07:47

12:42

13:42

14:47

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

6

przewoźnik

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy

Kierunek

Bożejewice

 

 

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

Żnin, ul.Dworcowa

07:05

13:35

14:35

15:35

Bożejewice                          

07:13

13:27

14:27

15:27

Bożejewiczki, ul.Wierzbowa          

07:18

13:22

14:22

15:22

Bożejewiczki, ul.Okrężna

07:22

13:18

14:18

15:18

Bożejewiczki, ul.Rolna

07:29

13:11

14:11

15:11

Szkoła Podstawowa nr 1  

07:43

12:57

13:57

14:57

Szkoła Podstawowa nr 5

07:50

12:50

13:50

14:50

Szkoła Podstawowa nr 2

07:55

12:45

13:45

14:45

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

7

przewoźnik

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy

Kierunek

Jaroszewo

 

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

Żnin, ul.Dworcowa

07:20

13:07

14:09

15:09

Jaroszewo                           

07:30

12:57

13:59

14:59

Szkoła Podstawowa nr 2

07:40

12:47

13:49

14:49

Szkoła Podstawowa nr 5

07:42

12:45

13:47

14:47

Szkoła Podstawowa nr 1

07:47

 

13:40

14:40

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

8

przewoźnik

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy

Kierunek

Sobiejuchy Brzyskorzystew

 

PRZYSTANEK

S

S

S

S

Żnin, ul.Dworcowa

07:00

13:30

14:32

15:32

Sobiejuchy                          

07:10

13:20

14:22

15:22

Obrona Leśna                        

07:17

13:13

14:15

15:15

Brzyskorzystew                      

07:27

13:03

14:05

15:05

Brzyskorzystewko                    

07:35

12:55

13:57

14:57

Żnin

07:45

12:45

13:47

14:47

Szkoła Podstawowa nr 1

07:42

12:50

13:45

14:50

Szkoła Podstawowa nr 5

07:45

12:50

13:50

14:50

Szkoła Podstawowa nr 2

07:47

12:47

13:47

14:47

Przedszkole Miejskie nr 1

07:50

12:45

13:40

14:45

Zespół Szkół Specjalnych

7:55

12.47

13:47

14:47

 

 

 

 

 

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

9

przewoźnik

Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Włocławek

Kierunek

Kierzkowo – Januszkowo

 

 

 

 

 

 

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

 

 

 

 

 

Kierzkowo, szkoła

07:15

13:04

14:04

15:04

 

 

 

 

 

Kierzkowo

07:17

13:02

14:02

15:02

 

 

 

 

 

Jadowniki Rycerskie

07:21

12:56

13:56

14:56

 

 

 

 

 

Jadowniki Bielskie

07:27

12:52

13:52

14:52

 

 

 

 

 

Murczyn

07:33

12:46

13:46

14:46

 

 

 

 

 

Murczynek

07:35

12:44

13:44

14:44

 

 

 

 

 

Januszkowo SP

07:40

12:40

13:40

14:40

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

10

przewoźnik

Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Włocławek

Kierunek

Murczynek

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

 

 

 

 

 

Murczynek Huby

07:15

13:14

14:10

15:10

 

 

 

 

 

Murczynek

07:18

13:10

14:06

15:06

 

 

 

 

 

Murczyn

07:24

13:04

14:00

15:00

 

 

 

 

 

Żnin, Jasna PM Nr 2

07:30

12:58

13:53

14:53

 

 

 

 

 

Żnin, Szkolna SP 1

07:38

12:53

13:48

14:48

 

 

 

 

 

Żnin, 1- Stycznia SP 5

07:44

12:50

13:45

14:45

 

 

 

 

 

Żnin, W. Pieniężnej SP 2

07:50

12:45

13:40

14:40

 

 


 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

11

przewoźnik

Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Włocławek

Kierunek

Wenecja- Podgórzyn

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

 

 

 

 

 

Wenecja Dolna

07:05

13:22

14:22

15:22

 

 

 

 

 

Mościszewko

07:13

13:10

14:10

15:10

 

 

 

 

 

Wenecja

07:16

13:08

14:08

15:08

 

 

 

 

 

Podgórzyn

07:20

13:04

14:04

15:04

 

 

 

 

 

Żnin, Leśna

07:22

13:01

14:01

15:01

 

 

 

 

 

Żnin, Jasna PM Nr 2

07:25

12:58

13:58

14:58

 

 

 

 

 

Żnin, Szkolna SP 1

07:30

12:55

13:55

14:55

 

 

 

 

 

Żnin, 1- Stycznia SP 5

07:41

12:50

13:50

14:50

 

 

 

 

 

Żnin, W. Pieniężnej SP 2

07:45

12:45

13:45

14:45

 

 

 

 

 

Żnin, Dworcowa

07:50

 

 

 

 

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

12

przewoźnik

Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Włocławek

Kierunek

Wenecja- Podgórzyn

 

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

 

 

 

 

 

Białożewin- Radecko

07:20

13:15

14:10

15:10

 

 

 

 

 

Białożewin

07:23

13:11

14:06

15:06

 

 

 

 

 

Murczyn

07:28

13:06

14:01

15:01

 

 

 

 

 

Żnin, Topolowa

07:32

13:02

13:57

14:57

 

 

 

 

 

Żnin, Jasna PM Nr 2

07:35

12:59

13:54

14:54

 

 

 

 

 

Żnin, Szkolna SP 1

07:39

12:55

13:50

14:50

 

 

 

 

 

Żnin, 1- Stycznia SP 5

07:45

12:49

13:44

14:44

 

 

 

 

 

Żnin, W. Pieniężnej SP 2

07:49

12:45

13:40

14:40

 

 

 

 

 

Żnin, Dworcowa

07:55

 

 

 

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

13

przewoźnik

Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Włocławek

Kierunek

Wójcin

 

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

 

 

 

 

 

Wójcin

06:55

13:17

14:17

15:17

 

 

 

 

 

Wójcin I

06:56

13:14

14:14

15:14

 

 

 

 

 

Kierzkowo, sz.

06:59

13:11

14:11

15:11

 

 

 

 

 

Kierzkowo

07:01

13:09

14:09

15:09

 

 

 

 

 

Jadowniki Bielskie

07:09

13:01

14:01

15:01

 

 

 

 

 

Jadowniki Rycerskie

07:15

12:56

13:56

14:56

 

 

 

 

 

Murczyn

07:21

12:52

13:52

14:52

 

 

 

 

 

Żnin, Jasna PM Nr 2

07:28

12:47

13:47

14:47

 

 

 

 

 

Żnin, Szkolna SP 1

07:35

12:45

13:45

14:45

 

 

 

 

 

Żnin, 1- Stycznia SP 5

07:45

12:43

13:43

14:43

 

 

 

 

 

Żnin, W. Pieniężnej SP 2

07:50

12:40

13:40

14:40

 

 

 

 

 

Żnin, Dworcowa

07:53

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

14

przewoźnik

Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Włocławek

Kierunek

Skarbienice- Rydlewo

 

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

 

 

 

 

 

Skarbienice

07:25

13:10

14:10

15:10

 

 

 

 

 

Rydlewo

07:28

13:07

14:07

15:07

 

 

 

 

 

Podgórzyn

07:31

13:03

14:03

15:03

 

 

 

 

 

Żnin, Gnieźnieńska

07:34

13:00

14:00

15:00

 

 

 

 

 

Żnin, Szkolna SP 1

07:38

12:54

13:54

14:54

 

 

 

 

 

Żnin, W. Pieniężnej SP 2

07:45

12:47

13:47

14:47

 

 

 

 

 

Żnin, 1- Stycznia SP 5

07:52

12:40

13:40

14:40

 


 

 

Rozkład jazdy dowozu uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Żnin

obowiązujący od dnia 4 września 2017 r.

 

Numer trasy

15

przewoźnik

Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Włocławek

Kierunek

Żnin, Składowa- Kasztanowa

 

PRZYSTANEK

GODZ.

GODZ.

GODZ.

GODZ.

 

 

 

 

 

Żnin, Składowa

07:30

13:13

14:13

15:13

 

 

 

 

 

Żnin, Kasztanowa

07:33

13:09

14:09

15:09

 

 

 

 

 

Żnin, Pałucka

07:36

13:05

14:05

15:05

 

 

 

 

 

Żnin, Jasna

07:39

13:00

14:00

15:00

 

 

 

 

 

Żnin, Janickiego

07:42

12:58

13:58

14:58

 

 

 

 

 

Żnin, 1- Stycznia SP 5

07:47

12:45

13:50

14:50

 

 

 

 

 

Żnin, W. Pieniężnej SP 2

07:52

12:42

13:47

14:47

 

 

 

 

 

Żnin, Dworcowa

07:55